TheGames.cz

Přihlášení
Tipovačka - MS v ledním hokeji 2019 Pořadatelem bude Slovensko. Zajímavostí je, že se díky postupu Británie šampionátu zúčastní všechny země, které v minulosti získaly titul mistra světa v ledním hokeji.

Mistrovství Světa v ledním hokeji 2019

Maskot

Maskotem se měl stát vlk Gooly, stejně jako v roce 2011 MS na Slovensku. Dne 15. sprna 2018 v 10:00 odhalili novou podobu maskota na své oficiální facebookové stránce, kterým se jím stal medvěd, oděný ve slovenském dresu a částech tradičního kroje, čepičce a bačovského opasku. Součástí odhalení nového maskota byla taky soutěž o vybrání jeho jména. V soutěži vyhrálo v druhém kole jméno Macejko.

Stadiony

Letošní MS se bude konat v 2 největších městech na Slovensku. V Bratislavě (sk. B) a v Košicích (sk. A).

Rozhození týmů do Skupin

• Slováci využili možnosti prohodit státy na stejné úrovni a prohodili sebe s Norskem, aby nemuseli hrát s Českou Republikou v Bratislavě.

Tipovačka TheGames.cz

Letos poprvé jsme si pro vás připravili Tipovačku na MS 2019!

Můžete se snámi zapojit a vyhrát zajímavé ceny!

Tipovačka je soutěž, ve které se snažíte tipnout co nejpřesnější výsledek zápasu či jiných věcí.

Každý den, budeme přidávat příspěvek se zápasy a vy tam můžete psát Vaše tipy. ZDE

Máme zde 3 sekce, za které můžete získat body!

Každý Váš správný tip bude obodován!

Pojďme se podívat na bodovací systém!

Tipování Skupin

• Tipnutí přesného výsledku skupiny. (12 bodů)
  • Tipnutí správně týmu, který se kvalifikoval do PLAY-OFF. (1 bod)
  • Uhodnutí správného pořadí 1 teamu. (1 bod)

Tipování na celkové výsledky

• Správné tipnutí prvních tří míst. (20 bodů, nebo za jeden tým 5 bodů)
  • Teamy sestupující do Devize I. [Tímto se myslí poslední místa ve skupinách] (4 body, nebo za jeden tým 1 bod)