TheGames.cz

Přihlášení
Pro správné zobrazení webu si prosím vypněte AdBlock - Jak vypnout AdBlock?
(Z) Administrátorské Práva
Příspěvky: 2
Registrován: 15.7. 2022
Zdravím, touhle žádosti bych si chtěl požádat o administrátorské práva na módu JailBreak.


1) Jméno na forum: SnoWy
2) Jméno ve hře: SnoWy
3) Věk: 17
4) odkaz na Stats: (Nefunkční)
5) Vaše SID: STEAM_0:0:705431771
6) něco o vás: Ahooj, jmenuji se Jakub, pocházím z jižních Čech, momentálně si dělám zkoušky na řidičský průkaz na motorku. Mám rád pořádek a zábavu, ve volném čase hraji CS 1.6 a cvičím. Zajímá mě historie, občas mám i takový koníček že i programuju.
7) Vaše bany/prohřešky (i mimo TG): Žádné bany ani mimo portál jsem v životě nedostal.
8) proč zrovna vy by jste měli být součást A-teamu: Dokážu vám do týmu přinést bohaté a rozmanité zkušenosti všeobecně, nejsem ten typ člověka který to dělá pro zábavu, dokážu tomu věnovat spoustu času a nikdy nic neodkládám.

Děkuji za přečtení a věnovaný čas mé žádosti, s pozdravem přání hezkého zbytku dne, SnoWy.









Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Ahoj, moc jsem tě neviděl na serverů.

Nemůžu posoudit

Příspěvky: 2
Registrován: 15.7. 2022

Z důvodu toho že tam nikdo nehraje, nemůžu si přece odehrát aktivitu tak, že tam budu AFK.. :)

Příspěvky: 8
Registrován: 15.7. 2022

Nebudem sa vyjadrovať do tém, ktoré sa ma netýkajú.

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Díval jsem se na tvůj steam acc který sis vytvořil včera, takže tím určitě nemáš aktivitu, aktivitu si dokážeš nahrat a je mi docela jedno zda AFK na serverů nebo hraním.. nikdo tam nehraje, včera tam byly 4 hráči minimalně, před týdnem 12 max 15 hráču.

Dohnej aktivitu a pak mi napiš do PM či tu do Topicu a uvidíme co s tebou dál


Zamítnuto