TheGames.cz

Přihlášení
Pro správné zobrazení webu si prosím vypněte AdBlock - Jak vypnout AdBlock?
[P] Administrátor JB Sekce // Surprise
Příspěvky: 15
Registrován: 4.1. 2023

Zdravím, chtěl bych požádat o administrátora na serveru JailBreak #1


Jméno na fórum --> Surprise 

 

Jméno ve hře --> Surprise

 

Věk --> 13.03. Mi bude 20 Let

 

Odkaz na stats --> https://www.thegames.cz/hlstats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=885

 

Má SteamID --> STEAM_0:0:420029538

 

Něco o mně --> Takže, jmenuji se Kryštof, je mi 19 let, pracuji jako elektro-údržba v naší slévárně Heunisch, jsem vyučený elektromechanik pro zařížení a přístroje, takže nemám problém cokoliv, kdekoliv opravit. Jsem narozen v Sokolově dne 13.03.2003, kde jsme bydleli tak půl roku a pak šli pryč. Csko hraji už snad od svých 10 let, kdy jsem poprvé pustil furieny a hrál furieny.. Poté jsem našel jailbreak, tak jsem ho začal hrát a dost mě i bavil. Ve svým volným čase si rád zajdu na pokec s kamarády, projedeme naše auta, stále děláme nějaké společné výlety spolu. Dále se věnuji svému mazlovi bmw e46, které pořád potřebuje nějakou péči, tak u toho ztrávím většinu svého volného času. Tak to by bylo ve stručnosti něco málo o mně.

 

Mé bany, prohřešky --> Tak samozřejmě, každý musel někdy dostat ban a kdo tvrdí že ne, tak kecá sám sobě. Pár banů za neschnopnost CT při hlídání simona, žádné bany za nadávky nebo tak. A ty bany za neschopnost byly, jelikož byl 1. z administrátorů na mě zasedlý a celou dobu spectoval a hledal chyby v mně.

 

Proč bych měl být já adminem --> Důvod je prostý a jednoduchý, chci udržet pořádek na serveru a hlídat problématické hráče. Přeci každý by chtěl mít klid na svém serveru. Nemám rád, když někdo dělá bordel na serveru. 

[+] Výhody
Příspěvky: 12
Registrován: 11.11. 2018

Ahoj, viděl jsem tě na serveru několikrát mám s tebou zkušenosti umíš adminovat.

 

Myslím si že by jsme ti mohli dát šanci za mě máš ANO


Poprosim adminy o reference

 

- STEAM BAN

Příspěvky: 15
Registrován: 4.1. 2023

Děkuji corvecku ! 

[+] Výhody
Příspěvky: 33
Registrován: 6.10. 2022

Za co byl ten VAC BAN ? 

Příspěvky: 15
Registrován: 4.1. 2023

Ahoj, Je to herní ban, starý už nějakou dobu, neměl jsem v tu dobu steamguard a někdo se mi dostal do emailu, poté i na steam a jak všichni víme, tak zapnou takový lidi cheaty a za 1 den je ban, zkoušel jsem psál na support ale neúspěšně, možná mám ještě někde email kde bylo přihlášení z RU

[+] Výhody
Příspěvky: 33
Registrován: 6.10. 2022

Dobrá, no každopádně žádost pěkně napsaná :-)  zkušenosti s tebou nemám ale kolegové ano.

 

Máš tedy zelenou.

Příspěvky: 15
Registrován: 4.1. 2023

Děkuji moc ! 

[+] Výhody
Příspěvky: 3
Registrován: 2.12. 2018

Nemám stebou zkušenosti ale můžeme to zkusit. ANO

 

- BAN

 

 

Příspěvky: 15
Registrován: 4.1. 2023

edit.: SID - STEAM_0:1:165059002, účet bez VACu

[+] Výhody
Příspěvky: 12
Registrován: 11.11. 2018

Rozhodli jsme se že ti dáme šanci stav se dnes na pohovor okolo 16:00.

 

//lock 

Majitel TheGames
[+] Výhody
Příspěvky: 119
Registrován: 28.9. 2018

Hráč byl po pohovoru přijat

Vítej

Příspěvky: 15
Registrován: 4.1. 2023

Děkuji !