TheGames.cz

Přihlášení
TapTap / csgo #2

1) NICKNAME: FAKYYN
2) Banující Admin: TapTap
3) Výpis z konzole: 
[TheGames.cz] Byl jsi zabanovan adminem : TapTap
[TheGames.cz] Pro UnBan jdete na www.TheGames.cz/unban
[TheGames.cz] Vas nick : fakyyn
[TheGames.cz] Duvod banu : Pravidla [Demencia a provokacia]
[TheGames.cz] Delka banu : 59 minut a 34 sekund
[TheGames.cz] Typ banu : Zakaz hrani hry
[TheGames.cz] Vase SteamID : STEAM_0 : 0 : 132853108
[TheGames.cz] Vase IP : xxxx
[TheGames.cz] ======================================

4) Popis situace před banem: Zdar, rikal jsem neco do voicu typek me kickl za demenci, neupozornil me ani nic, pak se ptam kdo mi dal kick ze si to s nim vyresim ze to je koko* a ze to jsou deti, typecek mi za to dal ban na 1h za dve slova bez upozorneni? dik vas milovany chh fakyn :) 

CheatHunter

Ban som dal ja pod TapTap nickom.

Hučal si do voicu nezmysly tak som ťa kickol za Demenciu, to bolo upozornenie. Potom ako si sa napojil naspäť si napísal toto  → KLIK

Keď niekoho oslovíš zmrdom to beriem ako provokáciu.

Potom si napísal toto → KLIK
A následne toto → KLIK

Taktiež mi bolo povedané od nadriadeného že sa nemám s tebou hrať a riešiť ťa stručne.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD blbci nn ? XDD

jáj čau lofeNN

Super pristup rlz, tebe bych necekal ze te znam z ostatnich portalu i z hns, ale vubec neresim :D do voicu jsem asi mluvil nesmysly 4 sekundy, kde jsem dostal upozorneni? Hned jsi me kickl, kdybys mi napsal/rekl at prestanu ani to neresim, je jen pekny pristup ze za tyhle slovicka banujete, neni to nic hrozneho, a demence byla kde v smyslu banu? + mi vysvetli tu "provokaci" nikde ji nevidim ze bych te provokoval, ban na 1 h nebyl na miste, to urcite ne gl a peace bois 

ČČ KAMO, PREJ MÁŠ WHČKO xD

prej jo už jsme jedne unban za WH dostal :D další admin co si myslí že mám WH :D

ale fantozzy je dobrej chh tak bacha jj kamo ?

cc hoši myslim si ze ja byl NEJLEPSI CHH NA PROFUNU SKODA ZE UZ NEJSEM BOIS 

hrozně to tu spamujem but ok :D

jono kamo

CheatHunter

Upozornenie = kick

Je pekné že za každou vetou píšeš "ale neřešim", ale pritom tu píšeš o tom básne.

Demencia v zmysle bane bola - "kdo mi dal ban zmrdi", "prijedu koko*i" "uvidim co budete delat irl deti".

Taktiež "cc hoši myslim si ze ja byl NEJLEPSI CHH NA PROFUNU SKODA ZE UZ NEJSEM BOIS" nemyslím že je zrovna ukážka inteligencie, ale neriešim.

Kdybys mi napsal do chatu at nespamuju tak to neresim (: mam z profunu totalni prdel uz od te doby jak odesel Piskis, protoze by nemela tolik lidi kdyby tu on nebyl (: nereste, dejte si lock a cc bois :> 

1 2