TheGames.cz

Přihlášení
V novém kabátě, nová éra! Velmi očekávaná novinka je tu! Velký update nastal a já jsem teď tady proto, abych vám napsal ty nejzásadnější věci. Přečti si celou novinku!

   Naši milí hráči! Tato novinka je novinkou, na kterou jsem se těšil dlouhou dobu. Práce, které zde na portále předvedl můj drahý kolega Jacob, bylo v poslední době tolik, že před ním se vší úctou smekám a za náš celý Admin tým a věrné hráče mu děkuji.

 

   Dnes tedy napíši o největší změně, která nastala a to je změna jména portálu. Portál ProFun.sk se přejmenoval na TheGames a spojil tak komunity dvou celků. Komunity hráčů, která hraje všechny možné hry a komunity hráčů CSka. Tím máme mnohem větší potenciál jak pokračovat nejen v Rust serverech ale i v dalších hrách, které časem chceme spustit.

 

   Dalším důvodem změny je doména. Jak jistě víte, ProFun byl slovenský portál. Když ale slovenský portál vedou dva Češi, je to problém. Další problém byla částečná blokace ze strany Googlu, děkujeme náš velice inteligentní bývalý majiteli! Navíc česká doména byla obsazená a to byl pro portál další problém. Proto díky změně máme doménu jak .sk, tak i .cz a navíc i doménu jako zkratku, což je tg.cz. Otevírá nám to další nové možnosti, kterých můžeme využít.

 

   A posledním větším důvodem je oproštění se od posledního náznaku, že zde kdy byl bývalý majitel, který kdysi nechal tento portál málem krachovat, udělal spousty velkých chyb a rozdělil Admin tým vedví. S tímto člověkem nemáme už dlouho nic společného a toto je poslední velká změna k dokonalému úspěchu v této věci.

 

Kam tedy náš portál teď směřuje?

   Pokračujeme samozřejmě v práci na CS 1.6 serverech. Chystáme pár nových serverů a hlavně konečně update na JailBreak, který tento mód vymrští v kvalitě nahoru tak, že jakýkoli jiný nechá velmi nízko v prachu nicoty. Také se budeme dále zaobírat Rust komunitou, pokusíme se konečně dokončit Minecraft sekci a nakonec také CS:GO servery.

 

   Další velkou věcí, která bude na našem webu, jsou články. Články se budou týkat zajímavostí hlavně z herního světa, ale také například z filmů, seriálů či jiného zajímavého dění kolem nás.

 

   Spousta změn spjatá s tímto naším updatem se do této novinky úplně nevešly, tak se nechte překvapit co další dny a týdny přinesou!

 

Za celý náš tým, přeji příjemnou hru v novém prostředí TheGames.

napsal TiTaaN, dne 16.8. 2018 | Zobrazeno: 3114x
super !
dne 16.8. 2018, 23:01
Nádherně napsáno :)
dne 20.8. 2018, 11:54
Skvelé
dne 20.8. 2018, 18:24
dne 28.8. 2018, 01:55
Majitel TheGames
Super novinka! :D
dne 29.8. 2018, 02:02
Nice
dne 10.9. 2018, 14:55
Super nice
dne 17.11. 2018, 11:29
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?