TheGames.cz

Přihlášení
Zombie server Dnes pro vás spouštíme nový mód. Tímto módem je Zombie a to upravené tak, aby vám přineslo ještě více zábavy!

Dnes, se k nám do naší sbírky serverů přidal nový server a to s módem Zombie!

Tomuto módu jsme dali dostatečnou péči a lásku, a to abychom docílili, že vás tento mód nepřestane bavit po pár dnech či týdnech, nýbrž se k nám budete s radostí vracet! Na serveru vás čeká pár extra itemů, které jsou vyvážené tak, aby si hru užili jak [+] hráči (děkujeme za vaší přízeň), ale i obyčejní hráči. Je samozřejmostí, že u nás nechybý Human postavy, které se vám odemykají podle vašeho
levelu. Dále máme připravený Epic obchod, kde si můžete zakoupit speciálně věci za ZP (zombie pointy), a nevídaný systém beden, který vás určitě potěší! Mohou vám padnout bedny:

  • LVL Bedna - získate levely po otevření bedny
  • LEGENDARNÍ Bedna - šance na získání legendarních klíču

 

A to není všechno! Na serveru vás čeká systém vylepšování vaší postavy - upgrade menu. Můžete si v něm
vylepšit vlastnosti Damage a Armor, toto všechno se vám ale odemkne až po získaní 50klíču z legendarní bedny!

Přejeme příjemnou zábavu. Vše děláme pro naše hráče a proto čekáme na odezvu! 

 

Na konec chci poďekovat panu argntovi, který mód připravil a všem ostatním, kteří měli nervy a ochotu tento server testovat! (Shock00, vojacek, Daník, NukaZzZz, Shadow, Fiuri)

 

Text novinky - argnt, vojacek a konečná úprava TiTaaN.

napsal TiTaaN, dne 9.9. 2018 | Zobrazeno: 2249x
argnt pekne napísané, vojaček gj (preklad)
dne 9.9. 2018, 23:16
Pěkný článek
dne 10.9. 2018, 15:41
Účet zabanován
To nejlepší na konec
dne 10.9. 2018, 15:42
Čoskoro vás čaká legendary event ( každý 20kill = 1legendárny kľúč )! A v piatok update servera ( niečo bude pridané, niečo upravené )
dne 10.9. 2018, 16:56
Hoši strašně vám chci podělovat zato že si budu moct zahrát tento mód, ještě jsem na serveru nebyl ale podle názvu serveru ZM Chaos, těch botů a map z m-a doufám že jde o mod z Mix-areny vše tomu svěčí :). ten jsem pařil v jednom kuse, dokud neskončil portál..:( myslel jsem že si ho už nikdy nezahraju a je super z nostalgie si ho moct zahrát <3 vůbec mi nebude vadit začínat od 0 lvlu ???? lao je super že vám ho dal nebo a vubec i vy že jste l nemu nejak prisly! Zítra pařit! xD
dne 11.9. 2018, 22:12
Fajnovéé to jéé :D
dne 12.9. 2018, 20:06
ake je heslo
dne 2.11. 2018, 22:43
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?