TheGames.cz

Přihlášení
Aby řeč nestála Tuto novinku píšu z mobilu jelikož jedu velmi dlouhou cestu autobusem z Itálie do České republiky.

Kde asi začít? No dobrá, první otázka na hráče cs 1.6: uděláme něco s aktivitou? Zkusíme zase rozjet návštěvnost a hraní na našich serverech? Určitě zanechte koment pod novinkou kdo by byl pro a kdo naopak proti. Budem rádi za jakoukoliv vaší zpětnou reakci. Vždy lepší něco než nic. Tak nějak mi je celkem líto, že to všechno takhle pohaslo.. jak aktivita na serverech tak i značka “TheGames”, už se o nás tolik nemluví, nejsme trnem v oku konkurenci. Možná je to proto, že skoro žádná konkurence již není. Jako nebudem si lhát, všichni víme, že hra cs1.6 uhasla a její slávy je dávno konec. Všichni nebo většina hráčů přešla z 1.6 na modernější cs:go a nebo obecně modernější hry. Určitě chápu, že jde všechno dopředu atd. Ale neříkejte mi, že každý rád nezavzpomíná na starého dobrého “kántra” jak ho všichni dobře známe.. :)

Proto jsem se rozhodl alespoň zkusit uspořádat takovou akci “sešlost na serveru” z které už z názvu vyplývá, že se bude jednat o sešlost všech známých ale i neznámých tváří na serveru. Budu opravdu velmi rád, pokud by se někdo zastavil.

Aby to bylo jako kdyby “oficiální” akce a ne jen slova do větru, vyhlašuji termín sešlosti na 22.2.2020, je to sobota, tudíš by měli mít čas snad všichni (výjimky bereme samozřejmě v potaz).

Určitě se ptáte i na čas. Dejme tomu, že všichni stejně jako já rádi o víkendu spíte, tudíš čas nastavuji na 15:00. Je to takový zlatý střed, dejme tomu :D.

No a vy můžete zatím napsat třeba vaše nápady co dál, co my máme zdokonalit, zlepšit atd.

Tak já se asi zase loučím, no a vy mě vašimi komentáři přesvědčte, že máme být více aktivní.

napsal VaDy, dne 15.2. 2020 | Zobrazeno: 1146x
[+] Výhody
držím palce
dne 25.2. 2020, 06:53
Hlasování pro MC server
Co hrajete v CSGO nejčastěji?